Evde hasta bakımı

Evde hasta bakımı, sevilen birinin kronik bir hastalığı ya da sakatlığı olması durum aile bireylerine yük oluşturabilir. Hastayı bir bakım tesisinde tutmak deneyebileceğiniz bir seçenektir ama çok pahalı olabilir.

Evde hasta bakımı’nda hastanın iyileştirilmesi için en umut verici fırsatlardan biri bakımın eve taşınmasıdır. Giderek artan sayıda yeni kuruluş, akut ve palyatif bakımın eve taşınmasına yönelik modeller başlatmaktalar. Evde bakım hizmetleri, hastanelerde ve diğer kurumsal ortamlarda daha pahalı bakım ihtiyacına çözüm olabilir. Bakımın iyileştirilmesine yönelik muazzam fırsatlar mevcut ancak bunların daha geniş çapta benimsenmesinin önünde önemli riskler ve zorluklar var.

evde-hasta-bakim-hizmeti

Sorularım var?

Müşteri Hizmetleri Yöneticilerinden oluşan yerel ekibiniz ile sorularınızı yanıtlamak için çalışıyoruz. Size uygun özelleştirilmiş bir evde hasta bakımı planı tasarlamak için 7/24 hizmetinizdedir.

İletişim

Her zaman yanınızdayız.

Evde hasta bakımı, kişinin evinde ve güvenli bir şekilde yaşamasını sağlayan her türlü profesyonel destek hizmetleridir. Evde bakım hizmetleri, yaşlanan ve yardıma ihtiyacı olan birinin bağımsız yaşamasına yardımcı olabilir. Kişinin ihtiyaçlarına bağlı olarak evde kısa süreli veya uzun süreli bakım sağlıyoruz. Bunun için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Evde bakım mümkün olan en yüksek yaşam kalitesine ulaşmanın anahtarıdır. Bir prosedür veya hastanede kalıştan sonraki ilk 72 saat, hasta için kritik ve hassas bir zamanı temsil eder. Tıbbi olmayan evde hasta bakımı, bireyin evde başarılı bir şekilde iyileşmesine yardımcı olmak için izleme, hatırlatma ve duygusal destek sağlar.Evde sağlık hizmetleri ile ilgili Evde Sağlık Hizmetleri yazımızı okuyabilirsiniz.