İnsanları her gün olağanüstü şeyler yapmaları için destekliyoruz.

Evde yaşlı bakımı, 30 yılı aşkın deneyime ve başkalarının yaşam kalitesini artırmaya kendini adamış olan ulusal bir evde bakım ve personel hizmetleri sağlayıcısıdır.

İnsanların daha uzun süre evde ve daha sağlıklı kalmalarına yardımcı olmak için tasarlanmış şefkatli evde bakım programımızla gurur duyuyoruz.

Gururlu tarihimiz

Her şey 2000 yılında girişimci ruhlu suzan uğurlunun kronik hastalıkla yaşayan insanlar için yüksek kaliteli bakım hizmetlerine olan ihtiyacı tanımlamasıyla başladı.

2010 yılına gelindiğinde suzan uğurlu, ozamanki adı ile Atalı danışmanlık’ı ayrı bir tüzel kişilik olarak kurma zamanının geldiğini fark etti. Bilgili ve deneyimli bir yönetim kurulu atandı ve büyüme yolunda emin adımlarla ilerledik.

Bu büyüme, 2018 ile 2020 yılları arasında bakım sektöründeki bir dizi satın almayla daha da arttı. O zamana kadar deneyimli ve büyük bir özel bakım hizmeti sağlayıcısı olarak itibar kazanmıştık.

2022 yılında, ülke çapında Sağlık ve Yaşlı Bakımı Hizmetlerinin satın alınması ve entegrasyonu, uzman temizlik ve çamaşırhane hizmetlerinin iş portföyümüzü güçlendirmesi nedeniyle büyümemizde önemli bir kilometre taşını temsil etti.

2023 yılına gelindiğinde Evde yaşlı bakımı adıyla Suzan uğurlu liderliğindeki bu hizmet, kanserli ve kronik hastalığı olan kişiler, Evde yaşlı bakımı, Evde hasta bakımı, Evde engelli bakımı, Hastane refakatçisi, Saatlik bakım, Alzheimer bakımı gibi çok çeşitli hizmet kollarında  yüksek kaliteli ve yüksek güvenlikli bir alternatif sağladı.

Misyonumuz ve vizyonumuz

Evde yaşlı bakımı, bireysel müşterilere ve ailelerinin yanı sıra ek personele ihtiyaç duyan diğer sağlık kuruluşlarına (sertifikalı evde sağlık ve bakımevleri, sağlık planları, hastaneler, bakım evleri ve destekli yaşam gibi) yüksek kaliteli sağlık hizmetleri personeli sağlamaya kendini adamıştır.)

Önceliğimiz, yüksek eğitimli tıp uzmanları ve yardımcılarından son teknoloji ürünü ve şefkatli evde bakım sağlamaktır. Bu sözü yerine getirmek için uygun eğitim çok önemlidir. Yalnızca en deneyimli personeli işe almakla kalmıyoruz, aynı zamanda müşterilerimize özel bakım sunabilmeleri için onlara hastalığa özel derinlemesine eğitim de sağlıyoruz.

Evde yaşlı bakımı olarak herkesin sağlıklı, aktif ve tatmin edici bir yaşam yaşama fırsatına sahip olması gerektiğine inanıyoruz. Bu ahlak, yaptığımız her şeyin merkezinde yer alır.

Desteklediğimiz herkese hayatı dolu dolu yaşamaya devam etme fırsatı sağlıyoruz. Hizmet Kullanıcılarını daha fazla kendine güvenmeye, kendileri için kararlar almaya ve sonuçta daha bağımsız yaşam düzenlemelerine geçmeye aktif olarak teşvik ediyoruz.

Hizmet Kullanıcılarımızın anlamlı ve kişiselleştirilmiş yaşam tarzları sürdürmelerini kolaylaştırıyor ve destekliyoruz. Her bireyin devam eden gelişimini desteklemek için bireysel olarak planlanmış eğitim ve eğlence fırsatları sunuyoruz.

Liderlik ekibimiz

Evde sağlık hizmetleri yönetim ekibimiz, yaş veya özel tıbbi ihtiyaçlara bakılmaksızın müşterilere olağanüstü bakım ve destek sunma konusunda oldukça deneyimlidir.

Evde yaşlı bakımı’nın liderlik ekibi evde bakımın kendileri için ne anlama geldiğini ve Evde yaşlı bakımı’nın dünyanın yaşlanma şeklini nasıl değiştirdiğini tartışıyor.

Suzan Uğurlu

Suzan Uğurlu

CEO/İnsan kaynakları uzmanı

Suzan, evde yaşlı bakımı sektöründeki katkılarından dolayı, Kadın Sağlık Hizmetleri Yöneticileri 2016 Yılın Kadını ödülüne layık görüldü.

Sezen Uğurlu

Sezen Uğurlu

Finans Uzmanı

Sezen Uğurlu 27 yıldan fazla finans ve işletme yönetimi tecrübesine sahiptir.

Murat Uğurlu

Murat Uğurlu

İnsan kaynakları personeli

Murat Bordro, Faturalama ve Tahsilat departmanlarının günlük operasyonlarından sorumludur.

Bir referans yazın

Evde yaşlı bakımı hakkındaki tüm referanslar topluluğumuzdaki müşteriler tarafından yazılmıştır. Yani gördüğünüz herhangi bir referans, firmamızdan hizmet alan gerçek insanlara dayanmaktadır.