Bir sağlık kuruluşuna veya huzurevine gitmek yerine evde kalmayı mı tercih edersiniz?

Evde yaşlı bakımı aşağıdaki evde bakım programlarını esnek programlarla ve uygun maliyetli hizmet fiyatlarıyla sağlayacaktır.

Teklif hesaplayıcı

Resmi tatilde hizmete, Gecelik hizmete, Saatlik hizmete,Engelli bakımı hizmetine,Alzheimer bakımı hizmetine veya yatılı hizmete ihtiyacınız varsa lütfen 0 266 714 88 68 ‘i arayın, böylece fiyatları sizinle görüşebiliriz.İsterseniz formu doldurun biz sizi arayalım!

  Sıkça Sorulan Sorular

  Evde bakıma sahip olmak bağımsızlığın kaybıyla sonuçlanır mı?

  Hayır. Bizim inancımız, bağımsızlığın kararlarınızı kontrol altında tutmak olduğudur. Evde bakım hizmetlerine sahip olmak, faaliyetlerinizi kontrol altında tutmak ve her durumun izin verdiği ölçüde bağımsızlığı korumak anlamına gelir. Müşterilerimizin çoğu, güvenli ve üretken bir hayat yaşamaya devam etmek için biraz yardıma ihtiyaç duyarken, bazıları düşme, ameliyat veya başka bir durumun ardından iyileşme sürecinde olabilir. Durumunuz ne olursa olsun amacımız, bakımınızın ve günlük kararlarınızın kontrolünü elinizde tutarken size mümkün olan en iyi sonucu sağlamaktır.

  Evimdeki bakıcıya nasıl güvenebilirim?

  Tıpkı hemşireler ve doktorlar gibi, Profesyonel Bakıcılar da ihtiyacı olanlara şefkatli bakım sağlamayı amaçlayan bir kariyer seçmişlerdir. NanoCare, kapsamlı bir geçmiş kontrolü ve şefkat, kimlik, dürüstlük ve yeterlilik taraması içeren tescilli bir CareAssure Tarama Sistemi uygulamaktadır. Tüm başvuru sahiplerinin %5’inden azı sıkı taramamıza uyuyor ve çoğu, diğer mutlu müşterilerden gelen kulaktan kulağa tavsiyelerden geldiğinden bakıcılar için nadiren reklam veriyoruz.

  Evde yaşlı bakımı en iyi bakıcıları nasıl buluyor?

  Altın Kuralımız ‘Evimize kabul etmeyeceğimiz bakıcıyı evinize yönlendirmeyiz’. Bu yüksek çıta, 2000 yılında kurucumuz tarafından belirlendi ve misyonumuzun omurgasını oluşturuyor. Çalışan herhangi bir profesyonel gibi, bakıcılar da güven, şefkat, istikrar ve umut içeren kuruluşlara ilgi duyarlar. Yerel Yöneticilerimizden veya Yönlendirme Uzmanlarımızdan biriyle tanışmanızı öneririz çünkü onlar, yönlendirdikleri her bakıcıya karşı gösterdikleri şefkat ve itibarla size davranacaklardır.

  Peki ya bakıcınızı beğenmezsek?

  Bizimle iletişime geçin; hiçbir ek yönlendirme ücreti olmadan hızlı bir şekilde başka bir bakıcıya yönlendirelim.

  Bakıcıyı seçme şansımız olacak mı?

  Bakım Eşleştirme Sürecimiz, bir bakıcıda hangi benzersiz becerilerin ve kişiliğin istendiğini anlamak için her aileyle birlikte çalışır. Memnun müşterilerden gelen geri bildirimler genellikle kişilik uyumunun bakıcı eşleşmesinde 1 numaralı faktör olduğunu gösterir, bu nedenle müşteri katkısını son derece teşvik ediyoruz. Daha sonra deneyimlerimize ve girdilerinize dayanarak bir yönlendirme yapacağız.

  Bakıcı bulma süreci nasıldır?

  Hızlı bakım yerleştirme programımızı kullanarak bakıcı bulma sürecini çok basit ve hızlı hale getiriyoruz. Bizi arayın ve ihtiyaçlarınızı anlamak için kısa bir telefon görüşmesi gerçekleştirelim. Daha sonra, ev içi ihtiyaç danışmanlığı için evinizde bakım seçimi ve ödemesi ile ilgilenen herkesle tanışabiliriz. Bu ziyaretten sonraki 24 saat içinde genellikle profesyonel bir bakıcıyı evinize yönlendirebiliyoruz. Ekibimiz, topluluğumuzdaki en iyi bakıcılara hızlı erişim sağlamak için bakıcıları mevcut talebin ötesinde sürekli olarak tarar.