Evde yaşlı bakımı

Evde yaşlı bakımı için uygun maliyetli ve kapsamlı bir seçenek mi arıyorsunuz? Günlük yaşlı bakımı evde konforunu koruyarak duygusal gerginlikleri azaltabilir ve bağımsızlığı korumanıza yardımcı olabilir. Bu sayede yaşam kalitenizi artırabilir ve fiziksel düşüşleri önleyebilirsiniz.

Evde yaşlı bakımı

Yaşlı bakıcı ile düşme riskini azaltabilirsiniz. Evde güvenli ve emniyetli bir yaşam için bakım hizmetidir. Evde yaşlı bakımı, güvenli bir şekilde hareket etmenizi sağlar. Aydınlatmayı artırarak takılma riskini azaltabilirsiniz. Ancak merdivenleri güvenli hale getirmek ve eve erişilebilirlik sağlamak daha etkili olabilir. Sevdiklerinizin konforunu ve moralini düşünerek, tek başlarına bile güvende olduklarından emin olabilirsiniz.

Referanslarımız

Neden günlük bakımı seçmelisiniz?

Sevdiğiniz kişinin evinde 24 saat bakım hizmeti, güvenliği sağlar ve en iyi refahı destekler. Ayrıca bakıcılar, bireyin durumuna ve tercihlerine uygun olarak kişiselleştirilmiş bir bakım planı sunar, yaşam tarzını dikkate alır.

İletisim

Bakım ve Refakat

Yaşlandıkça, banyo, giyinme ve hastane refakatçisi gibi birçok konuda yardıma ihtiyaç duyarız. Bu yüzden, izolasyon ve yalnızlıkla başa çıkmak için destek almak çok önemlidir ve yaşamı büyük ölçüde değiştirebilir.

Ruh sağlığı

Fiziksel sağlık elbette önemlidir ancak bununla birlikte zihinsel sağlık da son derece kıymetlidir. Çünkü bu durum, bir bireyin duygusal, psikolojik ve sosyal refahını etkileyebilmektedir. Dolayısıyla, yaşa bağlı olmaksızın bütünsel sağlığı teşvik etmek için beyin ve hafıza egzersizleri yapmak büyük önem taşımaktadır. Sağlıklı bir yaşam sürmenin sırlarından biri dengeli ve sağlıklı beslenmeyi alışkanlık haline getirmektir. Siz değerli olanlarınız için bilinçli ve şefkatli bir bakım sunuyoruz, endişelenmenize gerek yok. Amacımız hastanın süregelen tedavisini takip etmek ve destek olmak, günlük yaşamlarına yardımcı olmaktır. Fiziksel yardımların yanı sıra, yaşlı bireyin psikolojik ve sosyal ihtiyaçlarını karşılamak da son derece önemlidir. Yaşlı bakımı alanındaki tüm yenilikleri yakından takip ediyor ve eğitime büyük önem veriyoruz.

Evde hasta bakımı ve temel değerleri

Hasta bakımı evde, müşterilerin güvenliği ve ekonomik hizmetlerinin öncelikli olduğu dört temel değere bağlıdır.

  • Kalite
  • Bakım
  • Mükemmellik
  • Yenilik