Geçici bakım nedir?

Geçici bakım, sevdiğiniz kişiyi ve onun olağan rutini sırasındaki ihtiyaçlarını derinlemesine anlamayı gerektirir. Bu nedenle, çok yönlü bir bakım planının gerekli bileşenlerini belirlemek için ücretsiz bir ev değerlendirmesi yapıyoruz. Uygun Fiyatlı geçici bakım, aşağıdakileri içeren kapsamlı bir hizmet paketi sunar:

  • Yemek pişirme ve yemek hazırlama
  • Beslenme alışkanlıkları
  • Ev işleri
  • Sanitasyon ve temizlik
  • Acil tıbbi durumlar
  • Ulaşım yardımı
Evde geçici bakım

Geçici bakım, ihtiyaçlarınıza uygun bakım paketiyle evde bağımsız kalmanızı destekleyen esnek bir bakım hizmetidir.

Geçici bakım 1 saatten fazla süren birebir bakım ziyaretlerini içermektedir. Hizmet ayrıca daha uzun ziyaretleri, hatta yatıya kalmaları veya uyanık geceleri de içerebilir. Ayrıca saatlik evde bakım ihtiyaçlarınızın zaman içinde değişebileceğinin de farkındayız, bu nedenle sizi yolun her adımında desteklemek için buradayız.

Bakıcınız size arkadaşlıktan yemek pişirmeye, temizlikten kişisel bakıma, ilaç yönetimine veya demans bakımı , Parkinson bakımı veya felç sonrası bakım gibi uzmanlık gerektiren durumlar için daha karmaşık desteğe kadar her konuda destek verebilir .

Hayatınızdaki en büyük sevdikleriniz, yaşları, statüleri veya sağlık durumları ne olursa olsun bağımsızlıklarını ve özgürlük duygularını korumayı hak ediyorlar. Uygun Fiyatlı Yaşlı Evde Bakım olarak tutkumuz, haysiyetlerinden veya bağımsızlıklarından ödün vermeden günlük yaşamın temel aktivitelerinde  onlara yardımcı olmaktır.

Geçici bakım bakıcıları

Uygun Fiyatlı Yaşlı Bakımı, yüksek eğitimli, şefkatli ve profesyonel bakıcılar çalıştırır. Bizi seçtiğinizde, müşterilerimiz ve aileleriyle çalışacak yalnızca en iyi ekip üyelerini seçtiğimizi bilmenin rahatlığını yaşarsınız.

Tüm personelimizin sürekli eğitim fırsatlarından geçmesi ve becerilerini geliştirmeye zaman ayırması gerekmektedir. Saatlik bakıcıların bakıcı eğitim programlarına erişimi vardır ve uygun bakım verme sertifikalarına sahip olmaları gerekir.

Sorularım var?

Müşteri Hizmetleri Yöneticilerinden oluşan yerel ekibiniz, Geçici bakım ile ilgili sorularınızı yanıtlamak ve sizin için doğru olan kişiselleştirilmiş bir bakım planı tasarlamak üzere sizinle birlikte çalışmak üzere 7/24 hizmetinizdedir.

İletişim

Bakıcınızdan ne bekleyebilirsiniz  ?

Profesyonellik, sağduyu ve bir o kadar da önemlisi sıcaklık ve şefkat demektir. Tüm bakıcılarımız bakım sektörünü meslekleri olarak benimsemişlerdir. Yanlnızca kendi sevdiklerimize bakmakta rahat olacağımız kişileri işe alırız.

Tüm bakıcılarımız, akredite kurum içi eğitim almadan önce tamamen sabıka kaydı kontrolünden geçer. Size atandıktan sonra sağladıkları bakımı sürekli ve yakından izliyoruz. Bunu, ihtiyaç duyduğunuz desteği sağladıklarından emin olmak için yapıyoruz. Sevdiklerinizle ve bakıcılarımızla sürekli iletişim halinde olmaya devam edeceğiz.